Albín Brunovský
Frustrace tolerance
Id: 17507
lept/papír, rozměr ve výřezu 16 x 10,5 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, výborný stav
zobrazeno: 3537x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 300 Kč