Albín Brunovský
Horúce leto I
Id: 377804
lept/papír, rozměr ve výřezu 33 x 22 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno
zobrazeno: 1610x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
20 000 Kč