Albín Brunovský
Inferno
Id: 289204
lept/papír, rozměr listu 30 x 21 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 3842x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
10 600 Kč