Albín Brunovský
Láska
Id: 2390
lept/papír, rozměr ve výřezu 8,5 x 6 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 3414x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 600 Kč