Albín Brunovský
Loď bláznů
Id: 466405
lept/mezzotinta/suchá jehla/ruční papír, rozměr listu cca 68 x 50 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo, uvedeno v monografii Albín Brunovský - Kompletní grafické dílo pod č. 500, autorský tisk
zobrazeno: 929x
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
39 000 Kč