Albín Brunovský
Moře
Id: 210207
lept/papír, rozměr tisku 25 x 17,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, po
zobrazeno: 5169x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
13 500 Kč