Albín Brunovský
Ottavia
Id: 377802
lept/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 11 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno
zobrazeno: 1214x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
13 000 Kč