Albín Brunovský
Panenky
Id: 2331
lept/papír, velikost tisku 10,5 x 7,5 cm, signováno uprostřed dole, nerámováno, volně loženo
zobrazeno: 2367x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
3 100 Kč