Albín Brunovský
PF
Id: 2367
lept/papír, velikost tisku 11 x 7,8 cm, signováno uprostřed dole, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 2493x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
3 700 Kč