Albín Brunovský
Pokušení
Id: 244808
lept/papír, rozměr ve výřezu 19 x 13 cm, značeno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
zobrazeno: 9789x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
11 500 Kč