Albín Brunovský
Summer Image II.
Id: 66801
lept/papír, velikost tisku 9,5 x 12,5 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 4554x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 600 Kč