Albín Brunovský
Summer Image III.
Id: 54604
lept/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 17 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, prasklé sklo, rámováno
zobrazeno: 2639x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
11 000 Kč
Příhozy: 54