Albín Brunovský
Údolí v obavách
Id: 2220
lept/papír, rozměr ve výřezu 19 x 11 cm, signováno vpravo dole, datováno 1992, č. 29/100, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2468x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
11 400 Kč