Albín Brunovský
Zuzana
Id: 384102
lept/suchá jehla/mezzotinta/papír, rozměr listu 29 x 20,5 cm, značeno ve spodní části, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 3574x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 000 Kč