Albín Brunovský
Zuzana
Id: 54605
lept/papír, rozměr ve výřezu 20 x 16 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2431x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
7 500 Kč