Albín Lhota
Rybník při západu slunce
Id: 334301
olej/plátno, rozměr 25 x 38 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, malba lokálně poškozena
zobrazeno: 2211x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
16 550 Kč