Albín Lhota
Soumrak nad vodou
Id: 218502
olej/plátno, rozměr 24 x 40 cm, značeno vpravo dole, v minulosti restaurováno, poškozený rám, nedostatečnosti v malbě
zobrazeno: 1399x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
16 100 Kč