Alén Diviš
Scarabeus
Id: 60615
rudka/ruční papír, rozměr 64 x 44,5 cm, nesignováno, zaskleno, rámováno, pravost potvrzena PhDr. Jaromírem Zeminou, obraz pochází z pozůstalosti autora
zobrazeno: 3825x
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
70 000 Kč
Příhozy: 78