Alén Diviš
Tábor domorodců
Id: 203901
barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 14 x 16 cm, značeno, popsáno a datováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, rámováno
zobrazeno: 5230x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
9 000 Kč