Alena Čermáková
Kytice
Id: 55302
olej/sololit, rozměr 115 x 70 cm, signováno vlevo dole, datováno 74, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2318x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 055 Kč