Alena Kučerová
Bez názvu
Id: 280003
tisk z perforovaného plechu/papír, rozměr listu 85 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, číslováno vlevo dole, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 33444x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
23 200 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 52