Aleš Knotek
Pomalé doufání
Id: 207011
kombinovaná technika/dřevo, rozměr 41 x 46 cm, značeno vlevo dole, autorsky popsáno na zadní straně, rámováno
zobrazeno: 6536x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
16 000 Kč