Aleš Krejča
Surrealistická kompozice
Id: 370211
olej/plátno, rozměr 90 x 70 cm, značeno monogramem a datací uprostřed dole, nerámováno
zobrazeno: 1652x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
27 000 Kč