Aleš Lamr
Deflíni
Id: 174003
akryl/plátno, rozměr 45 x 35, signováno uprostřed dole s datací, olištováno, původní stav
zobrazeno: 4154x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
26 000 Kč