Aleš Lamr
Deflíni I.
Id: 92202
malba/plátno, rozměr 45 x 35 cm, signováno uprostřed dole, datováno 10, autorsky olištováno, původní stav
zobrazeno: 2768x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
25 300 Kč