Aleš Lamr
Drahokamy
Id: 332606
kombinovaná technika/malba/koláž/plátno, rozměr 70 x 90 cm, značeno a datováno v horní části, nerámováno
zobrazeno: 1380x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
43 000 Kč