Aleš Lamr
Hmotička
Id: 50901
glazovaný porcelán, výška 30 cm, signováno na spodní straně, datováno 88, původní dobrý stav
zobrazeno: 1772x
Vyvolávací cena:
9 000 Kč
9 000 Kč
24.11.2016, 20:21:00
24.11.2016 | 20:17 | 9 000 Kč |