Aleš Lamr
Jakobova studna
Id: 251601
akvarel/papír, rozměr listu 64,5 x 50 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1806x
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
9 000 Kč