Aleš Lamr
Tvary
Id: 99901
akvarel/papír, velikost listu 64,5 x 50 cm, signováno uprostřed dole, datováno 94, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1710x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
5 600 Kč