Aleš Leznar
Zastávka na občerstvení
Id: 496501
kombinovaná technika, akryl/olej/plátno, rozměr 90 x 110 cm, značeno a datováno vpravo dole, nerámováno
zobrazeno: 429x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
9 900 Kč