Aleš Veselý
Bez názvu
Id: 682
kombinovaná technika/karton, rozměr 44 x 29,5 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 9. 1. 84, popis a datace i narubu, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 2744x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
12 000 Kč
27.11.2013, 20:22:00
27.11.2013 | 20:17 | 12 000 Kč |