Aleš Veselý
Na kopci
Id: 34106
kombinovaná technika/kvaš/papír, velikost listu 30 x 42,5, signováno vlevo nahoře, datováno 1993, zaskleno, oděrky na rámu, velmi dobrý původní stav
zobrazeno: 3236x
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
12 000 Kč