Aleš Veselý
Nástroj
Id: 34107
kombinovaná technika/kvaš/papír, velikost listu 29,5 x 41,5, signováno vlevo dole, datováno 1992, zaskleno, oděrky na rámu, velmi dobrý původní stav
zobrazeno: 2098x
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
11 000 Kč