Alessandro Milesi
První ochutnávka vína
Id: 157833
olej/plátno, rozměr 65 x 90 cm, signováno vpravo dole, drobně poškozený rám, obraz v minulosti restaurován, rentoilován, napnuto na novém blindrámu
zobrazeno: 22210x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
120 000 Kč
Příhozy: 94