Alex Adolf Jelínek
Lidové slavnosti
Id: 46906
litografie/papír, rozměr ve výřezu 33 x 50 cm, signováno vpravo dole, lokální skvrnka na tisku, paspartováno, zaskleno, původní stav
zobrazeno: 2087x
Vyvolávací cena:
600 Kč
600 Kč
19.10.2016, 21:30:00
10.10.2016 | 21:39 | 600 Kč |