Alex Adolf Jelínek
Vojenská jízda
Id: 243704
litografie/papír, rozměr ve výřezu 26 x 37 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, výtěžek bude předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku 2020
zobrazeno: 1311x
Vyvolávací cena:
500 Kč
600 Kč