Alexander Archipenko
Blue Dancer
Id: 248001
patinovaný bronz, celková výška bronzového odlitku cca 107 cm, značeno na zadní straně značeno, datováno a číslováno, socha se nachází na kamenném podstavci o výšce cca 21 cm, váha cca 80 kg, na povrchu drobné otřeniny viz foto, pravděpodobně se nejedná o novodobý odlitek, v ČR však neověřitelné
zobrazeno: 13773x
Vyvolávací cena:
60 000 Kč
700 000 Kč
Příhozy: 133