Alexander Monty
Pouliční spáči - Bombay
Id: 50410
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 33 x 54 cm, signováno vpravo dole, datováno 34?, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 1425x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
23.11.2016, 19:51:00
23.11.2016 | 18:29 | 2 000 Kč |