Alexandr Frank
Podvečer
Id: 204216
olej/lepenka, rozměr 22,5 x 29 cm, značeno vpravo dole, mírně poškozená lepenka viz foto, poškozený rám, popsáno na zadní straně
zobrazeno: 1673x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 300 Kč