Alexandr Oniščenko
Slunečný den
Id: 498101
olej/plátno, rozměr 70 x 75 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 4274x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
110 000 Kč
Příhozy: 104