Alexey Fedorov
Proti přílivu
Id: 18501
olej/plátno/karton, rozměr 56 x 96 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původním stavu, drobné oděrky
zobrazeno: 1968x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
7 000 Kč