Alexej Vasiljevič Hanzen
Bouřlivé pobřeží
Id: 41501
olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2942x
Vyvolávací cena:
45 000 Kč
170 003 Kč
Příhozy: 73