Alexej Vasiljevič Hanzen
Červánky nad mořem
Id: 6506
olej/plátno, rozměr 55 x 65 cm, signováno vpravo dole, jedná se o autorův oblíbený motiv vycházející z prací jeho dědečka Ivana Konstantinoviče Ajvazovského, jehož západy slunce jsou celosvětově známé, obraz i rám v původním stavu
zobrazeno: 10409x
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
285 000 Kč
Příhozy: 52