Alexej Vasiljevič Hanzen
Červánky nad útesem
Id: 14521
olej/plátno, rozměr 36,5 x 50 cm, signováno vlevo dole, novodobý rám, obraz ve velmi dobrém stavu, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 3973x
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
100 000 Kč