Alexej Vasiljevič Hanzen
Loďka u pláže
Id: 61401
olej/plátno/karton, rozměr 33 x 43 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, pod sklem lehce zašpiněno, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém původním stavu
zobrazeno: 13261x
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
110 000 Kč
Příhozy: 77