Alexej Vasiljevič Hanzen
Podvečer nad mořem
Id: 28309
olej/plátno/karton, rozměr 29 x 39 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno, původní stav
zobrazeno: 3462x
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
46 000 Kč