Alexej Vasiljevič Hanzen
Příboj
Id: 161915
olej/plátno, rozměr 54 x 78 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně datováno, poškozený rám
zobrazeno: 8348x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
61 000 Kč
Příhozy: 48