Alexej Vasiljevič Hanzen
Západ slunce
Id: 241301
olej/plátno, rozměr 71 x 101 cm, značeno vlevo dole, popsáno a datováno na zadní straně, dekorativně adjustováno, obraz ve velmi dobrém stavu, přiložen písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře
zobrazeno: 7575x
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
165 000 Kč