Alfons Mucha
Denní doby - Záře dne
Id: 538701
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 101,5 x 35,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám
zobrazeno: 318x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
10 000 Kč
2024,12-1,03,21,08,00
minimální příhoz 500 Kč