Alfons Mucha
Děvče s růží
Id: 29201
barevná kresba/tuš/papír, rozměr ve výřezu 36 x 34 cm, značeno vpravo dole, datováno 32, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, původní stav, pravost potvrzena a přiložen posudek PhDr. Jany Orlíkové
zobrazeno: 6024x
Vyvolávací cena:
85 000 Kč
150 000 Kč